Вартість заяви на розлучення

Вартість заяви на розлучення, фотографія Терміни та вартість розлучення в Україні можуть відрізнятися залежно від обставин. Наприклад, витрати можуть бути вищими, якщо парі необхідне судове врегулювання  і є спільні діти. Ціна також може бути значно нижчою, якщо у подружжя немає майнових суперечок і дітей. Вартість розлучення в Україні сильно варіюється в залежності від регіону, де подається заява.

Ціна розлучення

До пакету документів необхідно додати довідку про сплату судових витрат. Вони пов’язані з розглядом справи, і несплата цих витрат може мати серйозні наслідки. Судовий збір складає 1073 грн. Додаткові послуги оплачується окремо. Оплату можна внести кількома способами:
  • через онлайн банкінг;
  • через термінал;
  • переказ на рахунок суду

Чи можна розлучитися безкоштовно?

Сторона у справі може клопотати про звільнення від сплати або відстрочення сплати судових витрат, якщо вона подасть заяву про те, що вона не в змозі нести такі витрати, якщо вони перешкоджають підтриманню необхідного рівня життя для неї та її сім’ї. Дізнатися більше корисної інформації про витрати під час розлучення можна на онлайн-консультації з адвокатами компанії «МАКМЕЛ».

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам