Куди подавати заяву на розлучення

Куди подавати заяву на розлучення, фотографія

Якщо між подружжям досягнуто згоди і немає неповнолітніх дітей, свідоцтво про розірвання шлюбу може бути подано за місцем реєстрації шлюбу або в РАЦСі за місцем проживання одного з подружжя. Коли один з них визнаний безвісно відсутнім або недієздатним, заяву може подати чоловік або жінка. У шлюбі є діти та спірні питання щодо майна? Заява подається до суду.

Коли можуть відмовити у розірванні шлюбу?

Якщо подружжя подає судовий позов на розлучення, то його можуть не задовольнити. Суд не може прийняти рішення про розірвання шлюбу, якщо жінка вагітна і з моменту народження дитини пройшло менше року. Однак і тут є свої нюанси. Справа може бути проведена оскаржена, коли:

  • у свідоцтві про народження дитини відсутні відомості про те, що чоловік є батьком;
  • якщо ви проходили тест на батьківство і результати підтверджують, що дитина не від вас;
  • якщо жінка дає згоду на розлучення.

Чоловік не погоджується: де можна подати на розлучення?

Судовий процес також використовується для розлучення, якщо одна зі сторін не згодна з рішенням іншої – розірвати шлюб. Немає значення, чи має пара спільних дітей у цьому конкретному випадку.

Якщо ви хочете отримати більше інформації щодо нюансів розлучення, звертайтеся до спеціалістів компанії «Макмел». На онлайн-консультації сімейний адвокат розповість про всі етапи процедури та допоможе підготуватися до неї.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам