Куди подавати заяву на розлучення

Куди подавати заяву на розлучення, фотографія

Якщо між подружжям досягнуто згоди і немає неповнолітніх дітей, свідоцтво про розірвання шлюбу може бути подано за місцем реєстрації шлюбу або в РАЦСі за місцем проживання одного з подружжя. Коли один з них визнаний безвісно відсутнім або недієздатним, заяву може подати чоловік або жінка. У шлюбі є діти та спірні питання щодо майна? Заява подається до суду.

Коли можуть відмовити у розірванні шлюбу?

Якщо подружжя подає судовий позов на розлучення, то його можуть не задовольнити. Суд не може прийняти рішення про розірвання шлюбу, якщо жінка вагітна і з моменту народження дитини пройшло менше року. Однак і тут є свої нюанси. Справа може бути проведена оскаржена, коли:

  • у свідоцтві про народження дитини відсутні відомості про те, що чоловік є батьком;
  • якщо ви проходили тест на батьківство і результати підтверджують, що дитина не від вас;
  • якщо жінка дає згоду на розлучення.

Чоловік не погоджується: де можна подати на розлучення?

Судовий процес також використовується для розлучення, якщо одна зі сторін не згодна з рішенням іншої – розірвати шлюб. Немає значення, чи має пара спільних дітей у цьому конкретному випадку.

Якщо ви хочете отримати більше інформації щодо нюансів розлучення, звертайтеся до спеціалістів компанії «Макмел». На онлайн-консультації сімейний адвокат розповість про всі етапи процедури та допоможе підготуватися до неї.

Куди подавати заяву на розлучення, фотографія

Куди подавати заяву на розлучення, фотографія

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам