Як обрати адвоката для розлучення в 2023?

Як обрати адвоката для розлучення в 2023?, фотографія

Розірвання шлюбу в судовому порядку не завжди затяжний та болючий процес. Цілком реально отримати швидке розлучення, якщо обрати професійного адвоката.

Для вибору доступна величезна кількість адвокатів, які пропонують свою правничу допомогу, звісно за різну ціну, строки та на різних умовах. Тож, як обрати надійного фахівця❓

Ми підготували декілька рекомендацій:

– 📇Знайти адвоката в ЄРАУ згідно його даних, користуючись формою пошуку. ЄРАУ це електронна база даних, яка містить відомості про чисельність і персональний склад адвокатів України, тому якщо обраний фахівець є дійсно адвокатом, то його профіль є в реєстрі.

– 👩🏼‍⚖️Аналіз судових справ, де представником є обраний вами фахівець. На веб-сайті Судова влада України у вільному доступі є можливість переглянути судові справи, які супроводжував чи супроводжує адвокат. Для цього вкажіть ПІБ потенційного адвоката та результатами такого пошуку, ви отримаєте дані про те, які саме справи фахівець супроводжує зараз. Хоч справи про розірвання шлюбу є максимально однотипними, однак постійний контроль та увага адвоката до кожної такої справи в суді є запорукою швидкого ухвалення рішення.

– 🕐Швидкість отримання рішення суду. На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, є можливість самостійно проаналізувати строк розгляду справи.Можна виокремити декілька судових рішень обраного адвоката (або отримати ці судові рішення від самого потенційного адвоката) та прорахувати строк розгляду справи з моменту визначення складу суду до дати винесення рішення, або запитати готову статистику у потенційного адвоката.

– 💰Ціна послуг. Варто розуміти, що адвокат вільний у формуванні умов оплати за надані послуги. Це може бути фіксована сума, погодинна оплата або змішана. Тому, важливо уточнити суму оплати за надану правничу допомогу та суму супутніх витрат до укладення договору з адвокатом.

Користуючись такими порадами, ви зможете обрати надійного фахівця та розлучитись швидко, навіть через суд✅

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам