Як розлучитись під час вагітності

Як розлучитись під час вагітності, фотографія

Донедавна в Україні розлучення під час вагітності здебільшого засуджується суспільством, навіть якщо у одного з партнерів є об’єктивні причини на цей крок.  Проте, сьогодні розірвати шлюб в даному положенні можна, але процедура дещо ускладнена. 

Як розлучитися вагітній жінці в Україні?

Офіційно розлучитися можна через РАЦС або суд. До РАЦСу подають заяву пари, які не виховують спільних дітей та не мають майнових суперечок. У всіх інших випадках слід звертатися до суду. Жінка може подати на розлучення через наступні підстави:

  • вагітність поза шлюбом;
  • перебування чоловіка в місцях позбавлення волі;
  • визнання чоловіка недієздатним або зниклим безвісті.

Якщо вагітна жінка виступає проти розлучення, заява на розлучення може бути відхилена.

Коли чоловік може подати на розлучення?

Чоловіки можуть подати на розлучення у разі, якщо вони не є біологічними батьками дитини. Але і в цьому випадку доведеться надати низку доказів, також буде враховуватися наявність старших спільних дітей, сумісного майна чи бізнесу. Процес доволі складний і потребує допомоги фахівця. 

Розірвання шлюбу за допомогою адвоката

Щоб розлучення під час вагітності пройшло швидко та комфортно, зверніться до сімейного юриста «Макмел». Наші фахівці ретельно проаналізують ситуацію і будуть супроводжувати клієнта протягом усього процесу. Для початку шлюборозлучного процесу необхідно зібрати всі необхідні документи, подати заяву на розлучення та сплатити державне мито.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам