Як розлучитись, якщо всі документи були втрачені

Як розлучитись, якщо всі документи були втрачені, фотографія

Коли подружжя приймає рішення про розірвання шлюбу, вони мають зібрати необхідні документи, особливо – свідоцтво про шлюб. Якщо ж цей або інші документи втрачено, вони можуть пред’явити копії, передбачені законодавством. Проте що робити, якщо ні свідотства, ні копії у вас немає?

Як можна подати заяву без свідотства про шлюб?

Подати заяву без свідотства про шлюб можна через суд. У позовній заяві слід зазначити, що документи були втрачені. Суд може вирішити цю проблему, надіславши запит до відповідного РАЦСу або може вимагати від Вас дублікат свідоцтва. Вірно скласти заяву та надіслати запит вам допоможе сімейний адвокат.

Як отримати дублікат свідоцтва про шлюб?

Найкращий варіант – звернутися в будь-який РАЦС, а не тільки в той, який реєстрував шлюб. Це можна зробити офлайн, приїхавши в установу, а також онлайн, подавши запит через портал “Дія”.

Дізнатися більше про розлучення без документів можна на онлайн-консультації з сімейним адвокатом з компанії “МАКМЕЛ”. Для того, щоб записатися на консультацію достатньо залишити запит на сайті. Наші фахівці зв’яжуться з вами протягом робочого дня, назначать зустріч та нададут необхідну інформацію.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам