Як одружитися, якщо не розлучений

Як одружитися, якщо не розлучений, фотографія

Нерідко деякі українці цікавляться можливістю повторного шлюбу коли попередні відносини ще не розірвані. Згідно з чинним законодавством можна знову одружитися/вийти заміж лише у разі офіційного розлучення. Коли суд оголосив про розірвання шлюбу, це і є датою набрання законної сили.

Чи можливо перебувати в декількох шлюбах в Україні?

Чинне законодавство забороняє жінкам і чоловікам реєструвати шлюб без попереднього розлучення. У зв’язку з чим можна зробити висновок, що полігамія та перебування в декількох шлюбах в Україні заборонено на законодавчому рівні. 

Як можна розірвати попередній шлюб?

Дана юридична процедура досить складна, особливо, якщо в шлюбі є спільні діти віком до 18 років. Якщо дітей немає і подружжя планує розлучитися за взаємною згодою, слід подати заяву до відділення РАЦС. Термін розгляду справи становіть від одного місяця.

 

Але навіть у подачі документів до РАЦС є свої нюанси, про які зможе розказати фахівець – сімейний адвокат. Він не тільки проконсультує й підготує документи, але й буде захищати інтереси клієнта в суді, якщо це необхідно. На онлайн-консультації адвокати «Макмел» ви отримаєте питання на всі свої відповіді.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам