Як найшвидше розлучитись

Як найшвидше розлучитись, фотографія

В Україні є цілком реальним процес швидкого розлучення між подружжям. Через РАЦС процедура триває 1 місяць, через суд – до 6 місяців. Але наша компанія спеціалізується на прискореній процедурі, яка займає 1-2 місяці,  а найшвидше нам вдалося це зробити за 6 днів.

Від чого залежить швидкість розлучення?

На строки розлучення впливають такі фактори:

  • спільне схвалення подружжя розірвання шлюбу;
  • наявність необхідних документів.

Але навіть якщо у вас є всі необхідні документи, а партнери досягли взаємної згоди, щодо розірвання шлюбу, процес триває не менше одного місяця.

Як швидко розлучитися через РАЦС?

Якщо чоловік і дружина домовились про припинення стосунків і не мають спільних дітей віком до 18 років, дата розірвання шлюбу встановлюється органом виконавчої влади протягом одного місяця з дня подання заяви. Такий термін дається для того, щоб пара все ще раз обдумала і прийняла остаточне рішення. Якщо будь-хто з подружжя відкликає заяву протягом цього часу, заявка буде автоматично анульована.

Адвокати по сімейному праву від «Макмел» допоможуть подружжю правильно оформити всі необхідні документи та підкажуть на онлайн-консультації, як швидко розлучитися в Україні, подавши відповідний позов.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам