Розірвання шлюбу онлайн – міф чи реальність

Розірвання шлюбу онлайн – міф чи реальність, фотографія
Розлучення онлайн в Україні можливе, але з певними нюансами. Протягом одного дня після подачі заяви на розлучення онлайн подружжя отримує повідомлення про дату і час державної реєстрації розірвання шлюбу. Для завершення процедури необхідно особисто подати оригінали паспорта, квитанцій та свідоцтва про шлюб до органу реєстрації. Процедура розірвання шлюбу займає один місяць.

Онлайн розірвання шлюбу через суд

Розірвання шлюбу можна подати онлайн через портал електронного суду або поштою. Заяву до суду необхідно подавати за місцем реєстрації відповідача. Раніше, щоб розірвати шлюб в Україні, потрібно було подавати позов до суду та проходити через весь юридичний процес, який може бути досить складним і тривалим. Онлайн-розлучення починається з подачі заяви до суду. Тому перше, що потрібно зробити при подачі на розірвання шлюбу онлайн, це підготувати документи.

Чи потрібен адвокат при онлайн розлученні?

Онлайн розлучення, як правило, відбуваються за допомогою спеціальних онлайн-сервісів або за допомогою спеціалізованих платформ, які надають послуги з розлучення. Варто звернутися до місцевого суду або до кваліфікованого юриста компанії «МАКМЕЛ», щоб отримати актуальну інформацію щодо можливостей розірвання шлюбу та процедур, які зараз існують в Україні.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам