Позовна заява про розірвання шлюбу (зразок)

Позовна заява про розірвання шлюбу (зразок), фотографія
Коли подружжя не має дітей і розлучається за згодою обох сторін, завдяки РАЦС все вирішується швидко. У всіх інших випадках необхідно звернутися до суду, подавши відповідну заяву

Що необхідно вказати у заяві про розлучення?

Заяву можна відкликати протягом одного місяця з моменту подачі. Якщо вона не буде відкликана після закінчення цього терміну, суд розгляне її і прийме рішення про розірвання шлюбу після того, як переконається, що розлучення відповідає бажанням обох заявників і не порушує особистих або майнових прав дітей. Важливо вказати назву суду, ПІБ позивача та відповідача, інформацію про дату шлюбу, наявність дітей, причини розлучення, вказується список доданих документів.

Де можна взяти зразок позовної заяви?

Ознайомитися з прикладом цього документу можна в будь-якому суді, в інтернеті, а також звернутися до адвоката. Позовна заява повинна описувати реальні обставини та пояснювати, чому збереження шлюбу неможливе. Щоб не витрачати час та отримати розлучення, важливо сплатив судовий збір, підготувати документи й правильно заповнити заяву, щоб в суду не було питань. З цим допоможе онлайн-консультація з адвокатами компанії «МАКМЕЛ».

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам