Захист інтересів у виконавчій службі

Потрібен адвокат для захисту Ваших інтересів у Державній виконавчій службі України в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію щодо виконання рішень виконавчою службою, проаналізувати документи, супроводити спір з виконавчою службою, зняти накладені арешти, скасувати виконавчий збір, супроводити комплексно на результат процес стягнення боргу чи уникнення від його стягнення, підготувати необхідні позовні заяви, скарги та інші необхідні документи.

Судові рішення можуть набувати чинності після вичерпання строку подання апеляційної скарги або одразу ж після їхнього ухвалення. В рамках виконавчого провадження України передбачені також умови, за яких строки здійснення переглядаються з урахуванням об’єктивних обставин. Виконання судових рішень у цивільних справах потребує особливого контролю як з боку позивача, так і зі сторони відповідача. Якщо вам потрібна компетентна юридична допомога на різних етапах виконавчого провадження, рекомендуємо звернутись до адвоката.

Що включає в себе допомога адвоката по захисту інтересів у виконавчій службі?

Відповідно до Закону України, кожен громадянин в праві залучити адвоката до представництва своїх інтересів у справах, пов’язаних з виконанням судових постанов. Якщо має місце ухилення від виконання рішення суду, кваліфікований юрист допоможе досягти законного відшкодування боргу. Те саме стосується питань щодо оскарження, перегляду строків здійснення, скасування постанови тощо. На етапі касаційного провадження може бути вирішено питання про зупинення виконання судового рішення.

Наші адвокати у містах Київ, Львів, Харків, Ужгород надають такі послуги:

Консультації щодо питань в процесі виконання рішення суду

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація щодо захисту інтересів у виконавчій службі? Залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Супроводження спорів з виконавчою службою

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спорів з виконавчою службою, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, представництво інтересів у виконавчій службі, перевірка якості виконання виконавцем рішення суду згідно з порядком передбаченим законом, підготовка скарг, в тому числі до суду, запитів та інших необхідних документів .

Зняття арештів у виконавчій службі

icon_second_2
Опис послуги:
послуга зняття арештів у виконавчій службі, ззалежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, представництво інтересів у виконавчій службі, підготовка позовної заяви, скарги, запитів та інших необхідних документів .

Скасування виконавчого збору

icon_second_2
Опис послуги:
послуга скасування виконавчого збору, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, представництво інтересів у виконавчій службі, підготовка позовної заяви про скасування постанови про стягнення виконавчого збору, запитів та інших необхідних документів.

Супроводження примусового виконання рішення суду

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спорів з виконавчою службою, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, подача заяви про відкриття виконавчого провадження, представництво інтересів у виконавчій службі, перевірка якості виконання виконавцем рішення суду згідно з порядком передбаченим законом, підготовка скарг, в тому числі до суду, запитів та інших необхідних документів .

Виконавчий документ, ухвалений рішенням суду, є обов’язковим до виконання в назначений строк. Щоб не допустити ухилення боржника від цього, слід залучити адвоката по цивільних справах. Судовий процес може проходити як за особистої участі стягувача та боржника, так і через посередників.

У яких випадках можлива відстрочка і розстрочка виконання судових постанов?

При певних обставинах може бути ухвалена відстрочка виконання рішення суду. Ними є:

  • тяжка хвороба боржника або одного із членів його родини;
  • відрядження;
  • проходження строкової військової служби;
  • фактична відсутність присудженого у рішенні майна;
  • стихійне лихо.

Розстрочка виконання рішення може бути надана за заявою стягувача. При цьому детально аналізуються об’єктивні фактори (строки лікування або відрядження тощо). Відстрочка виконання судового рішення визначається на певний строк, який фіксується документально.

Щоб отримати професійну юридичну консультацію у Харкові, Києві, Львові чи Ужгороді, зателефонуйте за одним із вказаних номерів або залиште заявку на сайті.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті