201709.04
iStock_000009705273Medium3-1200x799-570x367

Напрямки сучасних адвокатських контор не обмежуються типовими правами сімейних спорів і інших цивільних проблем, адже досить часто необхідне юридичне обслуговування. С досвідченими і кваліфікованими юридичними спеціалістами переваги співпраці помітні з перших днів їх роботи.

Абонентське юридичне обслуговування

Для задоволення потреб підприємства потрібне юридичне обслуговування – вирішує комерційні проблеми і знижує фінансові риски внаслідок необачних ухвалень.

Абонентський юридичний супровід передбачає комплекс дій зі сторони юриста, які включені до пакету послуг. В рамках такої законної допомоги передбачено письмове і усне консультування, підготовка офіційних листів, виїзд до контрагентів та інші реальні практичні потреби. Правові механізми впроваджуються з урахуванням інтересів бізнесу.

Таке податкове представництво дозволяє створити баланс між правовими і фінансовими інтересами, підвищити ефективність і скоротити витрати. До подібних послуг прибігають, якщо в штаті немає власного юристу або нераціонально його наймати через вузькі рамки кошторису.

Юридичний супровід бізнесу

Аутсорсинг – поняття, яке стало все частіше використовуватись і в юридичній практиці. Завдяки такому супроводу на відстані можливо отримувати вичерпну консультацію щодо ведення свого бізнесу. Заключення договорів або представництво в суді – це лиш мала частина того, що пропонують юридичні контори сучасності.

Представництво юридичної особи передбачає вирішувати і оптимізувати послуги – складні питання відразу стають простими, а с точки зору закону юридично правильними. Робота юристів обмежена тільки в рамках договору, який передбачає конфіденційність даних і захист інтересів клієнта на доступному рівні.

Судовий захист – це впевненість в завтрашньому дні і зменшення майбутніх ризиків. Для підприємців і юридичних осіб він не стане тягарем, так як застосовується тільки в разі необхідності.

Ознайомитись з повним списком послуг в рамках юридичного обслуговування від компанії МАКМЕЛ ви можете на відповідних сторінках, вказаних нижче.
Юридичне обслуговування та супровід бізнесу можливе не тільки в Києві. Ви можете замовити послугу в своєму місті:
Абонентське обслуговування в Харкові;
Супровід бізнесу в Ужгороді;
Та абонентський юридичний супровід у Львові.

Якщо у вас залишились питання – зв’яжіться, будь ласка, з нашими спеціалістами. 

665 Просмотров