Відшкодування шкоди ДТП

Потрібен адвокат з відшкодування шкоди в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію з питань пов’язаних з відшкодуванням шкоди, підготуємо позовну заяву про стягнення шкоди зі страхової компанії/винуватця ДТП, допоможемо отримати відшкодування на лікування травм отриманих внаслідок наїзду транспортного засобу.

Навіть найобережніший водій не застрахований від дорожньо-транспортних пригод. Вони можуть трапитись як за його власної вини, так і через порушення з боку іншої особи. Після ДТП адвокат допоможе не тільки встановити, хто винен, а й досягти матеріального відшкодування збитків. У Києві, Львові, Харкові та Ужгороді працюють кваліфіковані спеціалісти, до яких ви завжди можете звернутись за консультацією.

У яких випадках потрібна юридична допомога при ДТП?

Кваліфікована правова допомога необхідна обом учасникам ДТП, в якому були нанесені матеріальні збитки, а тим більше постраждали люди. Адвоката варто викликати одразу ж після аварії. Юрист по ДТП у Києві, Львові, Харкові та Ужгороді може потребуватися для того, щоб:

Консультації в питаннях відшкодування шкоди у випадку ДТП:

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація з питань відшкодування шкоди? Залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Комплексне врегулювання питання відшкодування збитків

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу відшкодування шкоди, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, виїзд адвоката на місце ДТП, аналіз документів, участь у судових засіданнях у справі про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності, підготовка та подача необхідних документів у страхову компанію, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про відшкодування шкоди за рахунок страхової компанії/винуватця, підготовка заяви про забезпечення позову з мето забезпечення реального виконання судового рішення, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення .

Стягнення збитку з фізичної особи винуватця ДТП

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу відшкодування шкоди, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про відшкодування шкоди за рахунок винуватця, підготовка заяви про забезпечення позову з мето забезпечення реального виконання судового рішення, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення .

Стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу відшкодування шкоди, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про відшкодування шкоди за рахунок страхової компанії, підготовка заяви про забезпечення позову з мето забезпечення реального виконання судового рішення, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення .

Захист водія від регресного/суброгаційного позову страхової компанії

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з юридичного захисту від регресного/суброгаційного позову страхової компанії, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка заперечень на позовну заяву страхової компанії, участь у судових засіданнях.

Супроводження відшкодування збитків за шкоду завдану пішоходу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу відшкодування збитків за шкоду завдану пішоходу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, заяви про виплату страхового відшкодування до МТСБУ, підготовка позовної заяви про стягнення шкоди з МТСБУ чи винного водія, участь у судових засіданнях .

Адвокати з ДТП сприятимуть захисту ваших інтересів та вбережуть від помилкових дій. Особливо це стосується складних справ, де завдані серйозні матеріальні чи фізичні збитки.

Порядок надання юридичних послуг

В першу чергу юрист по ДТП у Києві, Львові, Харкові та Ужгороді має ознайомитись з проблемою. Бажано, щоб це трапилось ще на місці аварії. Якщо ж ви звертаєтесь за допомогою через деякий час після ДТП, адвокат складе компетентний висновок із наявних документів. На основі цього узгоджується план подальших дій. Відшкодування збитків може бути організоване в рамках:

  1. позасудових переговорів;
  2. судових засідань.

Адвокат по ДТП Львова чи Харкова, Ужгорода, Києва допоможе зібрати необхідні матеріали, скласти судовий позов та ін. Кінцевий етап послуг – отримання судового рішення. Наші спеціалісти зроблять усе можливе, щоб воно було на вашу користь. Додатково може бути здійснений контроль за виконанням рішення суду та отриманням повномірної компенсації.

Вартість юридичного супроводу адвокат по ДТП у Львові та інших містах встановлює індивідуально, в залежності від складності ситуації та об’єму наданих послуг. Якщо вас цікавлять точні ціни, залишайте заявку та проконсультуйтесь з одних із наших спеціалістів.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті