УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Уважно прочитайте цей документ. Він містить важливу інформацію про Ваші права і обов’язки та Ваш доступ до цього сайту.

Загальна інформація

Адвокатське об’єднання «МАКМЕЛ» код ЄДРПОУ 40313801, адреса місцезнаходження: 02002, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26, офіс 16 (далі – АО «МАКМЕЛ») надає вам можливість користуватися цим веб-сайтом (далі – «веб-сайт») на викладених нижче умовах (далі – Умови).
Відкриваючи будь-яку сторінку цього веб-сайту, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов.
При використанні цього веб-сайту, Ви беззастережно та повністю погоджуєтесь з цими Умовами. Якщо Ви не погоджуєтесь з Умовами або відмовляєтесь їх дотримуватися, просимо покинути веб-сайт.

Інтелектуальна власність

Інформація, розміщена на цьому веб-сайті у вигляді текстів, зображень, програмного забезпечення та інших матеріалів, є інтелектуальною власністю Адвокатського об’єднання «МАКМЕЛ» або розташована на сайті з дозволу відповідних авторів.
Матеріали, що публікуються на веб-сайті, не можуть тлумачитися як юридичний висновок.
Використання матеріалів, розміщених на веб-сайті дозволяється виключно з некомерційною метою і з обов’язковим посиланням на такий матеріал на веб-сайті.

Конфіденційність

Користуючись можливостями веб-сайту, Ви може направити АО «МАКМЕЛ» запит на надання певної інформації («Замовити консультацію», «Залишити запитання»). При цьому ви добровільно і свідомо надаєте АО «МАКМЕЛ» наступну інформацію: ім’я, контактний номер телефону, адресу електронної пошти (не обов’язково) та питання, що Вас цікавить. АО «МАКМЕЛ» використовує зазначену інформацію виключно з метою зв’язку з Вами і зберігає по відношенню до такої інформації режим конфіденційності.

Обмеження відповідальності

АО «МАКМЕЛ» не несе відповідальності за будь-які описки, помилки, неточності в матеріалах, розміщених на веб-сайті.
Ви користуєтесь цим веб-сайтом на власний ризик. АО «МАКМЕЛ» не несе відповідальності за будь-які збитки (зокрема, прямі й непрямі), які є результатом використання веб-сайту.
Залишаючи відгуки на веб-сайті, Ви несете відповідальність за їх зміст. Якщо відгук містить інформацію, що є незаконною, шкідливою, порушує права інтелектуальної власності АО «МАКМЕЛ» чи третіх осіб, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також тим чи іншим чином порушує чинне законодавство України, АО «МАКМЕЛ» залишає за собою право не публікувати такий відгук чи видалити такий відгук після його публікації. АО «МАКМЕЛ» не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами веб-сайту у вигляді відгуків.

Контактна інформація

У випадку виникнення питань, пропозицій, претензій щодо веб-сайту чи Умов, прохання звертатися за наступною адресою: office@mak-mel.com

Задати питання