Трудове право

Необхідна правова допомога в трудовому праві в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію з трудового права, провести експрес-перевірку, провести аудит кадрової документації, розробити кадрову документацію, взяти участь під час перевірки Державної інспекції України з питань праці, здійснити супровід в судових та позасудових спорах з Державною інспекцією України з питань праці¸ здійснити супровід в судових та позасудових спорах з працівниками.

Конфлікти, пов’язані з урегулюванням трудових взаємовідносин, в адвокатській практиці зустрічаються доволі часто. Більшість із них стосується порушення інтересів робітників. Трудове право хоч і регламентує правовідносини обох сторін, однак за відсутності кадрової документації або некоректно складеного договору буває важко вирішити суперечки. В таких випадках необхідна кваліфікована правова допомога. Надати її можуть юристи по трудовому праву.

В яких випадках варто звернутись до юриста по трудовому законодавству?

Кодекс законів про працю України регламентує основні положення щодо прав/обов’язків роботодавців та працівників, укладення колективних договорів та ін. Нерідко вони ігноруються, що призводить до трудових спорів про:

  • незаконне скорочення або звільнення;
  • стягнення заборгованості по заробітній платі;
  • відшкодування збитків;
  • зміну умов праці;
  • оскарження відмови у працевлаштуванні;
  • поновлення на роботі та ін.

Порушене трудове право є підставою для початку судового провадження. Вирішення конфлікту можливе також у рамках поза- або досудових засідань. Судова практика з трудового права показує, що близько 90 % позовів задовольняються на користь працівників (якщо їхні інтереси дійсно були порушені).

Основні послуги по трудовим спорам для працівників та роботодавців

Допомога юриста по трудовому законодавству необхідна також у випадках, коли порушується дисципліна на підприємстві або порядок оплати праці. Наші адвокати надають наступні юридичні послуги по вирішенню конфліктів:

Консультації з трудового права

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація з трудового права? Просто оберіть один із тарифних планів зазначених нижче або залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Проведення експрес-перевірки

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з проведення експрес-аудиту, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації; проведення експрес-перевірки кадрової документації; виявлення кадрових документів/встановлення відсутності таких документів, які становлять ризик застосування найбільших фінансових санкцій; надання рекомендацій щодо оперативного усунення недоліків кадрової документації; надання проектів кадрових документів, що відповідають вимогам законодавства.

Проведення кадрового аудиту

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з проведення кадрового аудиту, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації; проведення перевірки кадрової документації по особовому складу; проведення перевірки кадрової документації по особовому складу, по основній діяльності та локальних актів суб’єкта господарювання;
виявлення кадрових документів/встановлення відсутності таких документів, які становлять ризик застосування всіх можливих фінансових санкцій; письмовий звіт за результатами перевірки з рекомендаціями щодо усунення недоліків ведення кадрової документації по особовому складу; письмовий звіт за результатами перевірки з рекомендаціями щодо усунення недоліків ведення кадрової документації по особовому складу, по основній діяльності та локальних актів суб’єкта господарювання; усунення недоліків ведення кадрової документації

Розробка кадрової документації

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з розробки кадрової документації, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, розробку проектів кадрових документів по особовому складу із врахуванням виду діяльності суб’єкта; розробку проектів кадрових документів по особовому складу,по основній діяльності та локальні акти із врахуванням виду діяльності суб’єкта господарювання; надання письмових рекомендацій щодо порядку впровадження кадрових документів у суб’єкта господарювання

Участь в перевірках Державної інспекції України з питань праці

icon_second_2
Опис послуги:
послуга щодо участі в перевірках Державної інспекції України з питань праці включає в себе: надання усної консультації щодо прав та обов’язків роботодавця та повноважень інспектора під час перевірки; перевірку повноважень інспектора та підстави здійснення перевірки на відповідність вимогам законодавства до початку перевірки; учать у перевірці кадрової документації з метою захисту роботодавця від незаконних дій інспекторів Державної інспекції України з питань праці.

Супроводження спорів з Державною інспекції України з питань праці

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спорів з Державною інспекції України з питань праці, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації щодо способів захисту порушеного права; розробку проектів кадрових документів по особовому складу із врахуванням виду діяльності суб’єкта; розробку скарги на незаконну постанову, винесену Державною інспекції України з питань праці за результатами перевірки, представництво інтересів в судовому провадженні

Супроводження спорів з працівниками

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спорів з працівниками, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації щодо способів захисту інтересів роботодавця; розробку проекту позовної заяви або заперечення на позовну заяву працівника; супроводжувати представництво інтересів в судовому провадженні та позасудовому порядку

Послуги юриста з трудового права для роботодавців передбачають проведення кадрового аудиту та експрес-перевірки, розробку кадрової документації, участь у перевірках Державної інспекції України з питань праці. Якщо компанія має корпоративне управління, юрист проконсультує з питань щодо звільнення генерального директора, встановлення прав менеджменту та ін.

Консультації з трудового права надаються по телефону або при особистій зустрічі з адвокатом у містах Львів, Харків, Київ, Ужгород. Наші юристи мають великий досвід у вирішенні спорів між працівниками та роботодавцями, розробці кадрового діловодства та представленні інтересів у суді.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті