201624.08
Уряд, роботодавці та профспілки підписали тристоронню Генеральну угоду на 2016-2017 рр

23 серпня 2016 року Уряд, роботодавці та профспілки підписали Генеральну угоду, яка визначатиме трудову та соціальну політику України на наступні два роки.

З боку роботодавців документ підписав заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко, від уряду – Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, від профспілок – Голова ФПУ Григорій Осовий.

Підписання документу стало результатом майже чотирирічних переговорів. До цього часу тривали постійні обговорення та засідання Спільної робочої комісії, проводилися колективні зустрічі та підготовка проекту Генеральної угоди.
Коментар: Генеральна угода є корисним документом для роботодавця з практичної точки зору, оскільки виступає для нього посібником з укладення колективних договорів.

Генеральна угода укладається відповідно до Закону України „Про колективні договори і угоди”, де визначено правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод, що дає можливість роботодавцю використовувати цей документ як проект колективного договору з власними працівниками.

628 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399