Etablir un marché du travail inclusif pour renforcer la cohésion sociale:
Augmenter le taux d'emploi par l' augmentation progressive d'environ 5 ans de l'âge moyen effectif auquel les personnes cessent de travailler

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю щодо захисту трудових прав працівників»

З метою захисту трудових прав такої, відносно соціально незахищеної, категорії працівників як особи перед пенсійного віку, було внесено зміни до Кодексу законів про працю, а саме статті 42.

30 квітня набула чинності норма, якою осіб перед пенсійного віку включено до категорій осіб, які мають переважне право залишатися на роботі при скороченні штату працівників.

Відтак, при скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці. При рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації перевага в залишенні на роботі надається, в тому числі серед інших, працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат.

838 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399