inspektory-z-pratzi-2

26 квітня 2017 року КМУ було прийнято постанову «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Даним актом, визначено порядок проведення перевірок інспекторами Держпраці. Запроваджено нові підходи щодо взаємовідносин між державою та бізнесом, а саме, пріоритетними напрямками діяльності інспекторів Держпраці – є консультування та профілактична робота з роботодавцями.

Постановою  також  передбачено, що роботодавці можуть ініціювати проведення державними інспекторами регулярних інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо найбільш ефективних способів дотримання норм законодавства про працю, захисту і поновлення трудових прав працівників.

Запроваджено можливість проведення за бажанням роботодавця, так званого “аудиту” трудового законодавства, а заходи впливу пропонується застосувати лише у випадку, якщо роботодавець відмовляється усувати порушення законодавства про працю.

Разом з тим, постанова визначає ефективний механізм виявлення неоформлених працівників, що є черговим кроком Уряду у боротьбі за легалізацію доходів громадян та недобросовісних підприємців.

Текст Постанови 

691 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399