IMG_9428

Мельник Олександр

Керуючий партнер | Адвокат

melnyk.o@mak-mel.com
+38 096 96 28 207

Кар'єра


Починаючи з 2006 року працював юристом, а згодом керівником юридичних підрозділів в провідних компаніях страхового та банківського ринку України. Де, отримав корисний досвід в галузі захисту інтересів кредиторів, фінансового, господарського та корпоративного права.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 5194 від 29 серпня 2012 року

У вересні 2012 року заснував Юридичну компанію МАКМЕЛ, яка спеціалізувалась на практиках: стягнення проблемної та дебіторської заборгованості, виконання судових рішень, відшкодування шкоди та вирішення спорів.

З 23 жовтня 2015 року корпоративний секретар (сертифікат № 0400154-КС виданий Українським інститутом корпоративного управління та Фондом державного майна України).

З жовтня 2016 року Індивідуальний член Професійної асоціації корпоративного управління.

В березня 2016 року став співзасновником Адвокатського об’єднання МАКМЕЛ, що дало змогу суттєво розширити кількість юридичних практик зокрема: банківське та фінансове право, господарське та договірне право, трудове право, безпека бізнесу, корпоративне право, ринок газу, податкове право, вирішення спорів, земельне право та сукупність практик у вигляді абонентського юридичного обслуговування бізнесу. Також створення адвокатського об’єднання дозволило залучити професійних адвокатів та юристів окрім Києва в містах - Харкові, Львові та Ужгороді.

З березня 2016 року Керуючий партнер Адвокатського об’єднання МАКМЕЛ, Партнер практик Безпеки бізнесу та Корпоративного права.

Освіта


Вища юридична освіта.

Володіння мовами


  • українська
  • англійська

Робоча адреса


м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19, офіс 21