male

Куруц Андрій

Старший юрист | Адвокат

kuruts.a@mak-mel.com
+38 067 353 61 96

Кар'єра


Починаючи з 2007 працював на юристом в одному з провідних банків України, де отримав ґрунтовні знання в галузі банківського та фінансового права, способів забезпечення виконання зобов’язань, зокрема іпотекою.

З 2014 року індивідуальна адвокатська діяльність.
Має великий досвід захисту майнових прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки від посягань інших суб’єктів права, в тому числі і органів місцевого самоврядування.

Серед проектів, ініційованих в інтересах клієнта та вирішених на його користь, є такі, предметом яких було скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування про виділення у власність осіб спірних земельних ділянок, незаконний розподіл таких, вилучення земельної ділянки з власності осіб без наявних на те підстав.

Також широко практикує захист інтересів клієнта у справах про повернення земельних об’єктів у власність особи, що вибули поза її волею, з порушенням майнових та немайнових прав клієнта. Крім того, наявний позитивний досвід вирішення судових спорів щодо встановлення/припинення сервітуту та суперфіцій.

З червня 2016 року Юрист Адвокатського об’єднання МАКМЕЛ, Партнер практики Земельного права.

Освіта


Вища юридична освіта.

Володіння мовами


  • українська
  • російська
  • англійська

Робоча адреса


м. Ужгород, вул. Гагаріна, 13А, офіс 4