Розлучення, якщо обоє за кордоном

Розлучення, якщо обоє за кордоном, фотографія

Нерідко виникають випадки, що сім’ї з України приймають рішення розлучитися, проте обидва знаходяться в іншій країні. Процес розірвання шлюбу в такому випадку буде мати низку особливостей. Наприклад, пари, які одружувалися в Україні, повинні або повернутися в Україну, або розірвати шлюб онлайн.

У випадку, якщо у пари немає спільних дітей та є взаємна згода на розлучення, заява буде розглядатися до одного місяця. Проте за наявності спільних дітей, небажання одного з партнерів або суперечок, щодо поділу майна — справу буде розглядати суд. І в першому, і в другому випадку рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціаліста з розлучень.

Як можна розлучитися через інтернет?

Ви можете спочатку скористатись веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», проте доведеться поїхати в Україну для завершення процедури. Якщо ваша ситуація вимагає лише судового рішення, то можна всі питання вирішити онлайн та надіслати документи електронною поштою.

Сімейний адвокат з компанії “МАКМЕЛ” проконсультує вас, підкаже, які документи потрібно підготувати. Наш спеціаліст захищатиме ваші інтереси та займатиметься розірванням шлюбу під ключ.

Розлучення, якщо обоє за кордоном, фотографія

Розлучення, якщо обоє за кордоном, фотографія

 

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам