Розлучення, якщо обоє за кордоном

Розлучення, якщо обоє за кордоном, фотографія

Нерідко виникають випадки, що сім’ї з України приймають рішення розлучитися, проте обидва знаходяться в іншій країні. Процес розірвання шлюбу в такому випадку буде мати низку особливостей. Наприклад, пари, які одружувалися в Україні, повинні або повернутися в Україну, або розірвати шлюб онлайн.

У випадку, якщо у пари немає спільних дітей та є взаємна згода на розлучення, заява буде розглядатися до одного місяця. Проте за наявності спільних дітей, небажання одного з партнерів або суперечок, щодо поділу майна — справу буде розглядати суд. І в першому, і в другому випадку рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціаліста з розлучень.

Як можна розлучитися через інтернет?

Ви можете спочатку скористатись веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», проте доведеться поїхати в Україну для завершення процедури. Якщо ваша ситуація вимагає лише судового рішення, то можна всі питання вирішити онлайн та надіслати документи електронною поштою.

Сімейний адвокат з компанії “МАКМЕЛ” проконсультує вас, підкаже, які документи потрібно підготувати. Наш спеціаліст захищатиме ваші інтереси та займатиметься розірванням шлюбу під ключ.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам