tarifi_teplo1

29 березня Кабінетом Міністрів України постановами № 221 та № 222 затверджено типові  договори про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ та спожиту електричну енергію.

Зазначені постанови було прийнято для реалізації Закону України “Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії”, відповідно до якого реструктуризації підлягає кредиторська заборгованість перед постачальниками природного газу та електричної енергії, а також заборгованість з різниці в тарифах. Реструктуризації (розстроченню на 60 місяців) підлягає заборгованість за спожиті станом на 01.07.2016 р. енергоносії, яка не погашена станом на 31.12.2016 р.

Участь у процедурі врегулювання заборгованості приймають підприємства, що внесені до реєстру, формування і ведення якого здійснюється Мінрегіоном в порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України  від 21 лютого 2017 р. № 93. Кредитори підприємств, що включені до зазначеного реєстру, зобов’язані підписати договір про реструктуризацію протягом 10 календарних днів з дня його отримання.

Затвердження типових договорів про реструктуризацію є ще одним кроком з боку держави щодо впровадження комплексу заходів з погашення заборгованості підприємств теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що має велике значення для всієї галузі.

900 Просмотров