Вітаю ВАС НА НАШОМУ САЙТІ,
МИ БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ

Олександр Мельник адвокат, керуючий партнер
Адвокатського об’єднання МАКМЕЛ.

logo_sq
Компанія МАКМЕЛ створена в 2014 році, на сьогоднішній день налічує в своїй
команді 17 адвокатів і юристів в 4-х обласних центрах України –
Києві, Львові, Ужгороді та Харкові.

Компанія в цифрах

1

34830  Підготовлених договорів різної складності

2

28728 Професійних юридичних консультації

3

25704 Успішно завершених судових процесів

4

17 Кваліфікованих адвокатів та юристів

5

Років на ринку юридичних послуг

Наші послуги

Послуги для фізичних осіб

Послуги для юридичних осіб

Досвід:

Залежно від складності проблеми з якою до нас звертаються, ми пропонуємо правову допомогу адвокатів та юристів не лише враховуючи їх спеціалізацію, а й необхідний для вирішення задачі досвід роботи за практикою. Такий підхід не лише забезпечує якість надання послуг, але й суттєво зменшує вартість послуг, адже задачу залежно від складності, виконує юрист з відповідним досвідом за відповідну вартість.

Вартість:

Ми пропонуємо різні форми оплати вартості послуг, зокрема: погодинна оплата, фіксована оплата, гонорар успіху чи змішана форма.

Строки:

В процесі надання правової допомоги ми завжди намагаємось дотримуватись погоджених з клієнтом строків виконання завдання, але нажаль, теперішній стан роботи органів державного влади, судової системи, правоохоронних органів та органів виконання рішень тощо, не дає змогу в повній мірі гарантувати нам дотримання строків. Разом з тим, в такій ситуації, ми вважаємо своїм обов’язком оперативно виконанати завдання з свого боку, щоб затримка була можлива лише на стороні державних органів.

Ставлення до проблеми клієнта:

Кожна проблема та завдання клієнта, є нашим особистим завданням, за яке ми несемо відповідальність, тому в своїх підходах ми сповідуємо комплексний підхід до кожного питання – намагаємось, насамперед, зрозуміти дійсну суть завдання, проаналізувати можливі ризики, запропонувати доречніші та простіші альтернативні варіанти, спрогнозувати наслідки обрання тих чи інших способів захисту чи юридичних інструментів.

Ми принципово не робимо “роботу за для роботи”, якщо шансів отримати позитивний результат немає, або вони невеликі ми про це обов’язково повідомимо. Якщо ж клієнт все ж має намір пробувати ризикований варіант і йти до кінця, за умови усвідомлення них всіх озвучених нами ризики, ми готові йому в цьому допомогти.

Ставлення до клієнта:

Ми цінуємо наших клієнта та сповідуємо клієнтоорієнтований підхід до виконання завдань, наш клієнт справді завжди правий, адже навіть якщо ми не погоджуємось з його правовою позицією і не можемо в силу різних причин переконати його в неправильно обраній стратегії, ми все ж виконуємо доручення в межах погоджених з клієнтом, але перед таким виконанням письмово попереджаємо його про всі ризики обраної стратегії та доречніші варіанти вирішення його питання.

Задати питання