201713.11
viber-image

Починаючи з 01.07.2017 р. згідно з п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України, реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН може бути зупинено у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, якщо така податкова накладна/розрахунок коригування відповідає сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН (далі – Критерії).

Одним із перших Клієнтів АО «МАКМЕЛ», який відчув на собі тиск системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків – є один із найбільших виробників тари з пластмас у Західному регіоні.

Відправляючи на реєстрацію в ЄРПН податкові накладні, впродовж липня, Клієнт отримував квитанції про блокування реєстрації податкових накладних, оскільки такі відповідають Критеріям. Намагаючись самостійно впоратись із ситуацією, Клієнт, як цього вимагає Податковий кодекс, надав ДФС пояснення у вигляді повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним, однак отримав негативні рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації податкових накладних.

Юристи АО «МАКМЕЛ» успішно оскаржили незаконні рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації податкових накладних, наслідком чого стала їх реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних.

1472 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399