597618958e914

Ще на початку червня, в.о. Голови ДФС України М. Продан заявив про намір фіскальної служби до кінця року додати до Електронного кабінету платника весь спектр адміністративних послуг, які є в ДФС. Суб’єкт господарювання матиме можливість без особистого звернення до податкового органу отримати усі необхідні йому довідки.

З 19 липня набув чинності закон  № 1982 VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями”, за яким відтиск печаті  більше не є обов’язковим реквізитом документа суб’єкта господарювання, що подається до органу державної влади та місцевого самоврядування.

Читайте також: Працівники, яким залишилося до настання пенсійного віку менше трьох років матимуть переважне право на залишення на роботі

Окрім того, оприлюднено проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб», метою якого є запровадження об’єднаної звітності з єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних. Обговорення даного законопроекту триватиме до 21 серпня 2017 року і в разі його прийняття (що, за прогнозами, є досить ймовірним), закон набере чинності 1 січня 2019 року.

Наскільки вказані новації зменшать документообіг у паперовій формі та черги у податковій покаже лише час.

738 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399