Адвокатське об'єднання МАКМЕЛ
       

Юридичний консалтинг: від детального аналізу проблеми до розробки стратегії досягнення кінцевого результату

Замовити
230 МЛН грнзбережено коштів
нашим клієнтам
Роківна ринку
юридичних послуг
700 НАДАНОюридичних
висновків і консультацій
1400 Успішнозавершених
судових процесів
17 Юристів та адвокатів
Запущено
Legaltech start up
about-min
sky-min

На початку будь-якого юридичного процесу необхідно правильно та чітко визначити стратегію та інструменти, які потрібно для її реалізації. Адже враховуючи строки розгляду справ в суді, а також неоднозначну судову практику, яка часто змінюється, обрання чіткої стратегії дає змогу не лише зекономити час та кошти, але й забезпечити бажаний результат.

Якщо в завданні допущена помилка, то неможливо отримати позитивний результат, тому не варто зволікати зі зміною обраної раніше стратегії. Адже практично на будь-якій стадії процесу стратегію можна швидко змінити на більш виграшну і отримати бажаний результат.

Також, нерідко може виникнути ситуація, коли стратегію обрано, але протягом тривалого часу вона не приносить бажаних результатів, або Ви можете сумніватись в тому, чи правильно Ваш юрист обрав стратегію та чи юридично правильно він захищає Ваші інтереси.

Наше завдання проаналізувати обставини справи та надати своє бачення стратегії чи юридичне заключення поточної стратегії, показавши всі сильні та слабкі її сторони.

Під кожен проект дослідження ми створюємо фокус-групи юристів фахівців в конкретній галузі права, моделюємо одразу декілька варіантів розвитку подій та пропонуємо абсолютно конкретні кроки та задачі які потрібно зробити для отримання результату.

ЮРИДИЧНІ ПРАКТИКИ

Залишити запитання

Ім'я
Телефон
E-mail - не обов'язково
Запитання
TOP-100 лідерів юридичних практик за версією “Юридична газета”
4,9 3688 підписників, 46 відгуків @attorneyatlawmakmel
4,8 в картах google