Cімейні спори

Потрібен адвокат в сімейних спорах в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію з сімейного права, підготувати позов про розірвання шлюбу, позовну заяву про поділ майна подружжя, визначення місця проживання дитини чи стягнення аліментів на її утримання.

Жодне подружжя, яким би щасливим воно не було, не застраховане від суперечок, що нерідко переростають у судові сімейні спори. Для захисту своїх інтересів кожна сторона в праві залучити сімейного адвоката. Кваліфікований спеціаліст не лише порадить оптимальний спосіб вирішення конфлікту, а й сприятиме відстоюванню ваших прав у суді. Сімейне право, яким він керується, регулює майнові та немайнові взаємовідносини не тільки між подружжям, а й між батьками та дітьми, іншими близькими родичами. Послуги юриста у таких випадках є незамінними.

Які сімейні правовідносини здатен урегулювати сімейний адвокат?

Цивільне та сімейне право – тісно пов’язані між собою галузі. Більшість конфліктів між членами родини стосується захисту житлових та майнових прав,зокрема дитячих. Адвокат з сімейного права є однією із ключових осіб у вирішенні таких питань:

Консультації по сімейним спорам:

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація з сімейних спорів? Залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Супроводження процесу розірвання шлюбу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу розірвання шлюбу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів та підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження спору щодо поділу майна подружжя

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу поділу майна подружжя, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення та реєстрація на підставі нього права власності.

Супроводження процесу визначення місця проживання дитини

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу визначення місця проживання дитини, залежно від ситуації може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про визначення місця проживання дитини, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження спору щодо стягнення аліментів

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу визначення місця проживання дитини, ззалежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення позасудових переговорів, підготовка позовної заяви про визначення місця проживання дитини, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Вартість послуг залежить від складності ситуації. Більшість адвокатів Львова займається не лише усним урегулюванням конфліктів, а й оформленням усієї необхідної документації. Ціни враховують її обсяг.

Які послуги може надати сімейний адвокат у Києві, Харкові, Львові та Ужгороді?

Судова практика, де розглядаються сімейні справи, – одна з найбільш емоційних. Кваліфіковані юридичні послуги необхідні для того, щоб отримати об’єктивний погляд на конфліктну ситуацію та з гідністю її розв’язати. Сімейні адвокати Києва, Харкова, Львова та Ужгорода можуть:

  • проаналізувати документи;
  • підготувати позов до суду;
  • урегулювати сімейні питання на досудових засіданнях;
  • провести позасудові переговори;
  • отримати судове рішення та ін.

До нас часто звертаються з проханням: «порадьте досвідченого адвоката, який допоможе у сімейних спорах». Запевняємо, що кожен юрист нашої команди є професіоналом з сімейного права і здатен максимально ефективно відстояти ваші майнові та немайнові права/претензії. При цьому ціна послуг доступна широкому колу громадян і в повній мірі відповідає їхній якості.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті