Чи потрібно довідку з військкомату для розлучення

Чи потрібно довідку з військкомату для розлучення, фотографія

У зв’язку з масштабною агресією та збройним вторгненням проти України люди часто запитують, чи потрібно надавати додаткові довідки з військового комісаріату при одруженні або розлученні. Кожен військкомат передає інформацію про сімейний стан призовників, військовослужбовців та резервістів до Єдиного державного реєстру. Саме тому будь-які зміни у житті воєнного мають фіксуватися відповідними органами.

Як розлучитися військовозобов’язаним?

Такі особи повинні мати військовий квиток або приписне свідоцтво, передбачене законом ще до повномасштабного вторгнення. Якщо немає можливості подати заяву на розірвання шлюбу в службі РАЦС, існує інша можливість — рішення суду. Згідно з цивільним процесуальним законодавством, для розірвання шлюбу в судовому порядку не потрібно мати військовий квиток або приписне свідоцтво.

Як краще розлучитися: самостійно чи за допомогою адвоката?

Розлучення з військовим вимагає особливого підходу з боку сімейного адвоката, можуть виникнути специфічні юридичні питання і особливості, пов’язані зі службою та статусом. Сімейні адвокати компанії «Макмел» допоможуть розв’язати низку питань:

  • проконсультують онлайн;
  • зберуть необхідну інформацію та довідки для розлучення;
  • виконають досудову підготовку;
  • допоможуть з виконанням судових питань, пов’язаних з поділом майна, аліментами, опікою над дітьми та іншими питаннями.

Не забувайте, що кожна сімейна ситуація унікальна, і важливо мати кваліфікованого сімейного адвоката, який допоможе зрозуміти ваші права та обов’язки, а також допоможе пройти через важкий процес розлучення.

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам