Чи можна пришвидшити розірвання шлюбу?

Чи можна пришвидшити розірвання шлюбу?, фотографія

Якщо ви вважаєте, що розірвання шлюбу це легкий процес і для отримання рішення достатньо всього лиш подати позовну заяву до суду, вимушені вас розчарувати ❌

 Даний процес, без участі адвоката, враховуючи вимоги законодавства, роботу суду та інші сторонні обставини може тривати роками. 

❓Які причини затримки розгляду справи та як це вирішує адвокат розповідаємо детально ⬇️

Після перевірки адреси реєстрації Відповідача, суд відкриває провадження у справі та надсилає копію позовної заяви з додатками Відповідачу.

 Враховуючи стан війни суди часто залишаються без належного фінансування, що унеможливлює надсилання документів іншій стороні.

В такому разі розгляд справи затримується до моменту відновлення фінансування в суді, а це може тривати не один місяць

Що може робити адвокат у такому випадку?

✅ Під час підготовки позовної заяви ми завжди запитуємо чи відома нашому клієнту електронна адреса іншого з подружжя. Таким чином, в позовній заяві вказана електронна пошта Відповідача, на яку суд може надіслати копію позовної заяви з додатками , і в такому випадку термін розгляду справи скорочується.

✅У випадку якщо вам не відома електронна адреса, наша команда надсилає в суд марки або конверти, для того щоб позовну заяву направили Відповідачеві засобами поштового зв‘язку.

✅Або ж ми особисто відвідуємо суд та забираємо документи для відправки.

Часто трапляється, що справу довго не призначають до розгляду або тривалий час не надсилають судове рішення про розірвання шлюбу.

✅В такому випадку юристи нашої команди готують адвокатські запити або скарги на голову суду, що також прискорює розгляд справи.

✅Варто зазначити, що варіантом пришвидшення справи про розірвання шлюбу є заява про визнання позовних вимог від іншого з подружжя. Іншими словами це документ, який підписує Відповідач, підтверджуючи, що він чи вона не проти розірвання шлюбу. 

Адвокат може підготувати дану заяву без проблем!

✅Безумовно прискорює судовий процес щотижневий дзвінок до секретаря чи помічника судді з метою отримання інформації по справі.

В сукупнності, всі вищенаведені способи дають змогу отримати рішення про розірвання шлюбу за 1-2 місяці, а то й швидше.💯

Залишити заявку

Ваші данні не будуть передані третім особам