Будівництво і нерухомість

Потрібен адвокат в питаннях будівництва та нерухомості в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію в сфері будівництва та нерухомості, проаналізувати документи та підготувати письмові консультації у формі юридичних висновків щодо: купівлі нерухомості на вторинному ринку чи інвестування в нерухомість, супроводити процес купівлі-продажу нерухомого майна.

Операції з нерухомістю у Львові та інших містах є досить ризикованими. Людина, необізнана у юридичних тонкощах, може не помітити шахрайські схеми і в результаті лишитися не тільки грошей, а й купленого майна. Компетентний юридичний супровід операцій з нерухомістю – запорука того, що усі документи будуть ретельно перевірені, а угода купівлі-продажу буде складена за чинними правилами.

Які юридичні послуги у сфері нерухомості є найбільш затребуваними?

Будівельні компанії останнім часом стрімко розвиваються та пропонують купувати новобудови ще на етапі фундаменту. Щоб уберегтися від можливого шахрайства та несумлінності забудовників, варто залучити до оформлення угоди кваліфікованого спеціаліста з питань нерухомого майна. Юрист по нерухомості здійснить перевірку:

  • земельної ділянки;
  • дозвільної будівельно-технічної документації забудовника;
  • реєстраційних даних контрагентів (осіб, з якими укладається договір);
  • договору купівлі-продажу та ін.

Якщо купівля майна здійснюється в сфері вторинного ринку, адвокат по нерухомості перевірить право встановлювальні документи продавця, наявність на квартирі чи будинку арештів, боргів тощо. Юридичний супровід купівлі також включає в себе участь у переговорах із власником або забудовником. Юристи можуть провести реєстрацію права власності, складання проектів договорів, позасудове та судове вирішення конфліктних питань.

Коли потрібен юридичний супровід будівництва?

Наші адвокати консультують не лише в сфері купівлі-продажу квартир, будинків та ін. Юрист по нерухомості у Львові, Харкові, Києві чи Ужгороді може урегулювати такі питання:

Консультації з будівництва та нерухомості:

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з консультації з будівництва та нерухомості, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, підготовка письмової консультації у формі юридичного висновку щодо купівлі нерухомості на вторинному ринку чи підготовка письмової консультації у формі юридичного висновку щодо інвестування в нерухомість

Супроводження процесу купівлі-продажу нерухомості

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з консультації з будівництва та нерухомості, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, підготовка письмової консультації у формі юридичного висновку щодо купівлі нерухомості, підготовці проекту договору купівлі-продажу нерухомості та погодженні його з продавцем чи його юристом, безпосередня участь в процесі купівлі нерухомого майна

Адвокат з нерухомості у Львові та інших містах може надати як усну консультацію, так і вичерпний висновок у письмовій формі. Юрист з питань нерухомого майна перевірить реєстри судових рішень та речових прав, проаналізує наявну документацію. Якщо експерт виявить порушення, він обов’язково оповістить вас та запропонує оптимальні способи урегулювання ситуації.Залишайте заявку на сайті, і ви гарантовано отримаєте компетентний юридичний супровід угод з нерухомістю. Наші спеціалісти мають великий досвід у цих справах, а вартість їхніх послуг доступна усім громадянам.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті