201903.04
Юридичний супровід бізнесу

Юридичний аутсорсинг або, інше кажучи, незалежний правовий супровід бізнесу – послуга комплексного обслуговування господарської діяльності підприємств, організацій та підприємств усіх форм власності. Під цим терміном передбачається професійне консультування з будь-яких юридичних питань, що виникають у суб’єктів господарського права в їх робочому процесі.
Завдання, які стоять перед підприємцями в Україні, сьогодні доцільніше і вигідніше вирішувати за допомогою кваліфікованих аутсорсингових юристів, які вільно орієнтуються в різних галузях права.
Особливість взаємовідносин між сторонами в юридичному аутсорсингу полягає в тому, що бізнес-процеси клієнта знаходяться під правовим контролем цілої команди досвідчених вузькоспеціалізованих фахівців, а не одного штатного юриста, який апріорі не володіє глибокими навичками в різних напрямках юриспруденції.

Правовий супровід підприємців на аутсорсингу дозволяє оперативно і якісно реагувати на проблеми в діяльності підприємства, що виникають:

  • через дії представників контролюючих органів поза правовим полем
  • внаслідок конфліктних ситуацій з іншими суб’єктами господарювання або споживачами товарів (робіт, послуг).

На користь вибору послуги юридичного аутсорсингу говорять такі аргументи:

  • Орієнтування на професійну діяльність клієнта.В команду входять юрисконсульти з досвідом правового супроводу підприємців в різних сферах бізнесу. Участь профільних фахівців права на порядок ефективніше штатних юристів, які переважно не мають належної кваліфікації в окремих напрямках господарської діяльності. Юрист або адвокат, що глибоко орієнтується в проблематиці питання, завжди спрогнозує потенційні ризики, і запропонує оптимальний варіант вирішення існуючої задачі.
  • Ефективна економія коштів. Для бізнесу важливим фактором є раціональне використання людських ресурсів. Багатьом підприємцям невигідно мати в штаті постійного юриста через відсутність достатнього обсягу роботи. В той же час, послуга юридичного аутсорсингу дозволяє отримати одночасно повноцінну правову підтримку юрисконсультів різних напрямків цивільного права, в рамках обумовленого бюджету.
  • Стратегія, націлена на потрібний результат. Аутсорсингові адвокати володіють потужнішим і розширеним інструментарієм, в порівнянні зі штатними юрисконсультами. Для якісного досягнення мети, вони користуються всебічною підтримкою старших юристів і керуючих партнерів. Таким чином, стратегія правового захисту інтересів клієнта завжди є обґрунтованою і продуманою на кожному етапі її реалізації.
  • Комплексність. Клієнтам гарантується розгорнута правова підтримка в рамках його бізнес діяльності, починаючи від кваліфікованої консультації профільного спеціаліста, до вирішення судових суперечок.

Адвокатське об’єднання MAKMEL – це професійна команда досвідчених юристів різних галузей права. Репутацію наших аутсорсіногових юридичних послуг підтверджують незалежні джерела і, звичайно ж, Ви – наші клієнти.

  • Ми стабільно входимо в 100 кращих юридичних організацій України.
  • Штат компанії MAKMEL – це 17 висококваліфікованих правознавців з глибокими навичками та багатим практичним досвідом.
  • Взаємовідносини з нашими клієнтами вибудовуються за оригінальною CRM-системою, що гарантує прозорість результатів нашої праці, і обґрунтованість фінансових витрат.

Прийняті зобов’язання ми виконуємо так, щоб завжди добиватися результативного рішення для Вашого бізнесу.

2183 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399