201727.11
timthumb

В попередній статті про реєстрацію, було запропоновано поетапний план реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю, як найпоширенішу організаційну-правову форму ведення господарської діяльності.

Проте, з часом у всіх товариств виникає питання змін, адже можливо змінюється власник, директор або юридична адреса. Дана стаття буде присвячена , як уже Ви здогадались, внесенню змін відомостей про юридичну особу, особливо звертаю Вашу увагу, що усі рішення загальних зборів та зміни у Статуті посвідчуються нотаріально.

Зміна директора

Якщо Ви власник та вирішили змінити Директора свого товариства, перед Вами одразу постане питання, як показати нового Директора у Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, адже погодьтесь, одного бажання та наказів про звільнення попереднього та прийняття на посаду нового Директора, буде замало.

Першим кроком, це буде оформлення Протоколу рішення загальних зборів учасників товариства, у якому обов’язково вказуються на яких підставах звільняється попередній Директор – чи то власна заява на звільнення, чи то рішення загальних зборів учасників товариства. Даний протокол рішення обов’язково посвідчується нотаріально.

Подальшим питанням порядку денного, буде прийняття нового Директора товариства.

Надалі оформлюється наказ на звільнення, де вказується підстава звільнення та дата, з я кого дня Директор складає повноваження, тобто залишає посаду.

Слід врахувати, стосовно призначення нового директора, що наказ має бути також оформлено з врахуванням норм ведення кадрового обліку та пам’ятати , що наразі треба повідомляти органи ДФС про прийняття співробітника на посаду, в тому числі мова йдеться і про Директора товариства.

Документи, що подаються до державного реєстратора:

  1. Довіреність від товариства за підписом Директора, якщо Ви не наділені повноваженнями діяти без довіреності, посвідчувати нотаріально не потрібно.
  2. Протокол рішення загальних зборів товариства, посвідчений нотаріально.
  3. Реєстраційна картка.

Зміна юридичної адреси та назви

Припустімо власниками товариства прийнято рішення змінити назву товариства чи його місцезнаходження, або можливо провести зміни й адреси й назви одночасно.

В даному випадку будуть вноситись зміни і до Статуту товариства, який має бути посвідчено нотаріально.

Читайте також: Порядок стягнення аліментів за новими законами

Процедура схожа по оформленню Протоколу рішення загальних зборів, змінюється лише порядок денний, в якому прописується кожна зміна , як окреме питання порядку денного.

В такому разі до Державного реєстратора Вам знадобиться наступний перелік документів:

  1. Довіреність від товариства за підписом Директора, якщо Ви не наділені повноваженнями діяти без довіреності, посвідчувати нотаріально не потрібно.
  2. Протокол рішення загальних зборів учасників, посвідчений нотаріально.
  3. Статут у новій редакції (із внесеними змінами), посвідчений нотаріально.
  4. Реєстраційна картка.

*Що протокол, що статут прошивається в даному випадку нотаріусом.

У наступній нашій статті розглянемо ситуацію щодо змін засновників товариства.

1515 Просмотров