На що звернути увагу при виборі юридичного аутсорсера

Все більше компаній в Україні та Світі обирають аутсорсинг послуг. Адже для виконання періодичних чи одноразових завдань, не раціонально приймати в штат відповідного фахівця, а краще залучити такого фахівця чи його компанію на аутсорсинг.

Якщо уважно придивитись, аутсорсинг повсюди. Для виконання повсякденних завдань ми залучаємо як фрилансерів так і спеціалізовані компанії, приміром якщо нам потрібно: розробити сайт, просувати його в інтернет, бухгалтерське обслуговування, вести сторінки в соцмережах, обслуговувати офісну техніку, копірайтинг, маркетинг, послуги операторів контакт-центрів тощо.

Юридичні послуги не є виключенням, бізнес часто залучає юридичний аутсорсинг для виконання певних завдань чи для комплексного юридичного супроводу на постійній основі. Під час вибору надійного партнера з аутсорсингу ми пропонуємо звернути увагу на наступне.

1.Кількість юристів у компанії. 
Справді для якісного юридичного аутсорсингу, в компанії має бути достатньо юристів різної спеціалізації, адже один юрист доскональне може розбиратись у всіх питаннях.Якщо є така можливість, варто ознайомитись з біографією та здобутками профільних юристів, які можуть бути залучені для виконання Ваших завдань.

2.Релевантні та актуальні статті на сайті.
Не секрет, що через публікації та коментарі, юрист розкривається як професіонал. Наявність професійних систематичних публікацій говорить про обізнаність юриста в предметі, вміння викладати матеріал, обґрунтовувати висновки та відстежувати зміни в законодавстві та судовій практиці. Окрім того, нерідко публікації містять інформацію про кейси компанії, що дає змогу ознайомитись з реальними справами, які супроводжувала компанія.

3.Наявність рекомендацій B2B клієнтів.
Дійсно є важливим звернути увагу на наявність рекомендацій від компаній, що скористались юридичним аутсорсингом. Зокрема, їх кількість, наявність компаній з відомими брендами та змісту рекомендацій.

АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ (АУТСОРСИНГ)

4.Перелік послуг, що входить в тарифний план.
Як три вище вказані критерії надійного аутсорсингу не викликали занепокоєння, можна перейти до оцінки вартості та наповнення тарифів. Окрім інформації на сайті, рекомендуємо попросити від компанії примірник договору про надання послуг, адже часто інформація на сайті, має більше рекламний, а ніж реальний характер.

5.Порядок розрахунку вартості послуг.
Як відомо, будь-який аутсорсинг,в тому числі і юридичний, може оплачуватись як на погодинній основі так і на фіксованій. Тому варто спрогнозувати частоту звернення за запитом до юриста протягом місяця, для того щоб обрати вигідний варіант. Приміром, якщо частота запитів не значна і не систематична, можливо піддійте погодинна оплата, якщо ж існує постійний потік юридичних питань, можливо краще обрати фіксований варіант оплати, яким буде покриватись весь обсяг робіт.

Надіємось наші поради, стануть Вам у нагоді та Ви оберете дійсно якісний юридичний аутсорсинг, який буде допомагати Вашому бізнесу рости швидко та безпечно.

1222 Просмотров

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makmel/mak-mel.com/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399