Безпека бізнесу

Необхідна правова допомога в трудовому праві в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію з трудового права, провести експрес-перевірку, провести аудит кадрової документації, розробити кадрову документацію, взяти участь під час перевірки Державної інспекції України з питань праці, здійснити супровід в судових та позасудових спорах з Державною інспекцією України з питань праці¸ здійснити супровід в судових та позасудових спорах з працівниками.

Консультації з безпеки бізнесу

icon_second_2
Опис послуги:
виїзд адвоката за адресою місцезнаходження підприємства, аналіз технічної захищеності приміщень та статутних документів, особливості бізнес процесів та їх потенційних ризиків, проведення переговорів з охороною, персоналом на предмет розуміння дій у екстрених ситуаціях, здійснення інших необхідних заходів. Надання за результатами перевірки рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків. Надання усних та письмових консультацій, проведення тренінгів за питаннями безпеки бізнесу.

Проведення аудиту захищеності бізнесу

icon_second_2
Опис послуги:
виїзд адвоката з адресою місцезнаходження підприємства, аналіз технічної захищеності приміщень, отримання для аналізу копій статутних документів, інформації про ключових конкурентів, особливості бізнес процесів та їх потенційних ризиків, проведення переговорів з охороною, персоналом на предмет розуміння дій у екстрених ситуаціях, здійснення інших необхідних заходів. Складання за результатами аудиту звіту про виявлені недоліки в захисті підприємства та рекомендації по їх усуненню.

Участь адвоката в допиті

icon_second_2
Опис послуги:
аналіз документів, проведення інструктажу перед допитом, щодо порядку його проведення, процесуальних прав, безпосередня участь адвоката в процесі проведення допиту.

Участь адвоката в процесі обшуку

icon_second_2
Опис послуги:
консультації персоналу, щодо проведення обшуку, оперативний виїзд за місцем проведення обшуку, участь в описі документів та майна, що вилучається, складання зауважень до протоколу, щодо порушень в процесі проведення обшуку, участь в обшуці декількох адвокатів, виїзд на обшук охоронної компанії для забезпечення безпеки персоналу.

Супроводження процесу повернення майна

icon_second_2
Опис послуги:
підготовка та подача клопотання про повернення тимчасово вилученого майна, участь в судових засіданнях по його розгляду, отримання ухвали про задоволення клопотання та забезпечення її виконання правоохоронними органами.

Зняття арешту в кримінальному провадженні

icon_second_2
Опис послуги:
послуга супроводження процесу зняття арешту в кримінальному проваджені, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, підготовка та подання клопотання про скасування арешту, супроводження процесу виконання ухвали про скасування арешту.

Відгуки

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси

Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Євгена Сверстюка, 19, офіс 21

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380509664279
+380673536196

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380971646655

Дізнатися більше / Знайти на карті