Потрібен адвокат в банківських та фінансових спорах в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію щодо банківських та фінансових спорів, проаналізувати документи, супроводити комплексно на результат процес переговорів з банком, підготувати необхідні позовні заяви, зустрічні позовні заяви, заяви про застосування строків позовної давності, заперечень проти позову та інших необхідних документів, а також супроводити процес викупу власного боргу (прав вимоги за кредитним договором та договором забезпечення) від моменту проведення переговорів з банком до моменту відступлення Вам боргу. Також допоможемо в поверненні надати в борг коштів, забезпечимо своєчасне накладення арешту з метою виконання рішення суду.

Спори з банками – одна із найпоширеніших причин звернення до адвокатських контор Львова та інших міст. Вони можуть стосуватися проблемних кредитів або невиплати депозитів. Якщо з банком не вдається урегулювати конфлікт самостійно, варто заручитись допомогою кваліфікованого спеціаліста по банківським справам. Він сприятиме відстоюванню ваших прав та інтересів, а також досягненню виграшу у судових засіданнях.

Які питання щодо банківських справ ми допомагаємо вирішити клієнтам?

Банківське право регулює не лише порядок діяльності банків, а й їх взаємовідносини з клієнтами. При підписанні договору на отримання кредиту чи депозитний вклад не всі детально ознайомлюються з його умовами. Саме через це з банком можуть виникнути конфлікти, коли в бажаний строк не вдається отримати свій депозит або проценти за невиплату кредиту стрімко зростають.

Адвокатські послуги по фінансовим спорам передбачають:

Консультації з банківських та фінансових спорів:

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація щодо банківських та фінансових спорів? Залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Супроводження спору з банком

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спору з банком, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви, пояснень чи заперечень, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження процесу припинення поруки

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу припинення поруки, ззалежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви пояснень чи заперечень щодо припинення поруки, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження викупу власного боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження викупу власного боргу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка попереднього договору купівлі-продажу прав вимоги.

Супроводження процесу стягнення боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу стягнення боргу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з позичальником, перевірка майнового стану позичальника, підготовка заяви про накладення арешту на майно та позовної заяви про стягнення боргу, отримання судового рішення та супроводження його виконання у виконавчій службі.

Правова допомога потрібна також для компетентного супроводу операцій з цінними паперами, інвестиціями тощо. Адвокат, обізнаний в сфері банківського права, буде супроводжувати вас на позасудових переговорах та судових засіданнях, допоможе підготувати необхідну документацію при будь-якій фінансовій проблемі.

Чому варто звернутись до нашого адвокатського об’єднання?

Мі зібрали команду високоосвічених спеціалістів по банківським спорам у містах Львів, Харків, Київ, Ужгород. Наші юристи надають не лише усні консультації, а й:

  • аналізують документи;
  • складають письмові юридичні висновки;
  • проводять переговори за конфліктними справами з фінансовими установами;
  • готують прямі та зустрічні позовні заяви;
  • беруть участь у судових засіданнях;
  • супроводжують виконання рішення суду та ін.

Допомога при кредитних або депозитних заборгованостях включає в себе розроблення індивідуальної стратегії для захисту ваших інтересів. Вартість послуг залежить від обраного тарифу та складності питання. Детальніше про це можете дізнатись, залишивши заявку на сайті.

Відгуки

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті