Потрібен адвокат в банківських та фінансових спорах в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію щодо банківських та фінансових спорів, проаналізувати документи, супроводити комплексно на результат процес переговорів з банком, підготувати необхідні позовні заяви, зустрічні позовні заяви, заяви про застосування строків позовної давності, заперечень проти позову та інших необхідних документів, а також супроводити процес викупу власного боргу (прав вимоги за кредитним договором та договором забезпечення) від моменту проведення переговорів з банком до моменту відступлення Вам боргу. Також допоможемо в поверненні надати в борг коштів, забезпечимо своєчасне накладення арешту з метою виконання рішення суду.

Спори з банками – одна із найпоширеніших причин звернення до адвокатських контор Львова та інших міст. Вони можуть стосуватися проблемних кредитів або невиплати депозитів. Якщо з банком не вдається урегулювати конфлікт самостійно, варто заручитись допомогою кваліфікованого спеціаліста по банківським справам. Він сприятиме відстоюванню ваших прав та інтересів, а також досягненню виграшу у судових засіданнях.

Які питання щодо банківських справ ми допомагаємо вирішити клієнтам?

Банківське право регулює не лише порядок діяльності банків, а й їх взаємовідносини з клієнтами. При підписанні договору на отримання кредиту чи депозитний вклад не всі детально ознайомлюються з його умовами. Саме через це з банком можуть виникнути конфлікти, коли в бажаний строк не вдається отримати свій депозит або проценти за невиплату кредиту стрімко зростають.

Адвокатські послуги по фінансовим спорам передбачають:

Консультації з банківських та фінансових спорів:

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація щодо банківських та фінансових спорів? Залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Супроводження спору з банком

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спору з банком, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви, пояснень чи заперечень, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження процесу припинення поруки

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу припинення поруки, ззалежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви пояснень чи заперечень щодо припинення поруки, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження викупу власного боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження викупу власного боргу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка попереднього договору купівлі-продажу прав вимоги.

Супроводження процесу стягнення боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу стягнення боргу, залежно від ситуації, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з позичальником, перевірка майнового стану позичальника, підготовка заяви про накладення арешту на майно та позовної заяви про стягнення боргу, отримання судового рішення та супроводження його виконання у виконавчій службі.

Правова допомога потрібна також для компетентного супроводу операцій з цінними паперами, інвестиціями тощо. Адвокат, обізнаний в сфері банківського права, буде супроводжувати вас на позасудових переговорах та судових засіданнях, допоможе підготувати необхідну документацію при будь-якій фінансовій проблемі.

Чому варто звернутись до нашого адвокатського об’єднання?

Мі зібрали команду високоосвічених спеціалістів по банківським спорам у містах Львів, Харків, Київ, Ужгород. Наші юристи надають не лише усні консультації, а й:

  • аналізують документи;
  • складають письмові юридичні висновки;
  • проводять переговори за конфліктними справами з фінансовими установами;
  • готують прямі та зустрічні позовні заяви;
  • беруть участь у судових засіданнях;
  • супроводжують виконання рішення суду та ін.

Допомога при кредитних або депозитних заборгованостях включає в себе розроблення індивідуальної стратегії для захисту ваших інтересів. Вартість послуг залежить від обраного тарифу та складності питання. Детальніше про це можете дізнатись, залишивши заявку на сайті.

Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті