Банківські та фінансові спори

Потрібен адвокат в банківських та фінансових спорах в Києві, Львові, Харкові чи Ужгороді?
Ми зможемо Вам допомогти: надати професійну юридичну консультацію щодо банківських та фінансових спорів, проаналізувати документи, супроводити комплексно на результат процес переговорів з банком, підготувати необхідні позовні заяви, зустрічні позовні заяви, заяви про застосування строків позовної давності, заперечень проти позову та інших необхідних документів, а також супроводити процес викупу власного боргу (прав вимоги за кредитним договором та договором забезпечення) від моменту проведення переговорів з банком до моменту відступлення Вам боргу. Також допоможемо в поверненні надати в борг коштів, забезпечимо своєчасне накладення арешту з метою виконання рішення суду.

Консультації з банківських та фінансових спорів:

icon_second_2
Опис послуги:
Потрібна консультація щодо банківських та фінансових спорів? Просто оберіть один із тарифних планів зазначених нижче або залиште заявку в низу цієї сторінки чи напишіть нам у  icon_vibericon_telegramicon_what 0969628207 або icon_skype Олександр Мельник АО МАКМЕЛ

Супроводження спору з банком

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження спору з банком, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви, пояснень чи заперечень, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження процесу припинення поруки

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу припинення поруки, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка позовної заяви чи зустрічної позовної заяви пояснень чи заперечень щодо припинення поруки, участь в судових засіданнях, отримання судового рішення.

Супроводження викупу власного боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження викупу власного боргу, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з банком, підготовка попереднього договору купівлі-продажу прав вимоги.

Супроводження процесу стягнення боргу

icon_second_2
Опис послуги:
послуга з супроводження процесу стягнення боргу, залежно від обраного тарифу нижче, може в себе включати: надання усної консультації, аналіз документів, проведення переговорів з позичальником, перевірка майнового стану позичальника, підготовка заяви про накладення арешту на майно та позовної заяви про стягнення боргу, отримання судового рішення та супроводження його виконання у виконавчій службі.
Замовити консультацію

Ім’я

Телефон

E-mail - не обов’язково

Наші офіси
Київ

placeholder02260, м. Київ,
вул. Пирогова, 4/26, офіс 16

phone-receiver+380442321144
+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Ужгород

placeholder88000 м.Ужгород,
вул.Гагаріна, 13А, офіс 4

phone-receiver+380969628207

Дізнатися більше / Знайти на карті

Харків

placeholder61052, м. Харків,
вул. Полтавский шлях, 9

phone-receiver+380955282547
+380674623115

Дізнатися більше / Знайти на карті

Львів

placeholder79000 м. Львів,
вул. Пекарська, 7, офіс 408

phone-receiver+380675499447
+380979678859

Дізнатися більше / Знайти на карті